Apie mane

Kokia buvo pradžia?

Aš esu Diana Marcinkevičienė, trijų vaikučių mama, šiuo metu laukiuosi 4 atžalos. Užaugau Alytuje, bet dabar su šeima gyvename Balbieriškyje – vyro gimtinėje.

Mano pažintis su žindymu prasidėjo 2013 metais, kuomet gimė pirmasis sūnus. Tuo metu gyvenome Jungtinėje karalystėje, tad susidūrus su sunkumais – į pagalbą atėjo žindymo palaikymo grupės narė. Nuo to laiko mano širdis prisipildė noru padėti kitoms mamos, kurios susiduria su žindymo sunkumais.

Grįžus gyventi į Lietuvą, nuo 2015 metų pradėjau mama – mamai savanorystę VŠĮ Pradžių pradžia. Norėdama dar labiau papildyti  turimas žinias,  2020 metais  tapau sertifikuota žindymo specialiste (CBS).

Po daugiau nei 6 metus trukusios svajonės įgyvendinimo, nuo 2021 metų esu ir tarptautinė žindymo ir laktacijos konsultantė (IBCLC). 

Esu praktikuojanti krikščionė, gyvai pasitikėjusi Viešpačiu Jėzumi, todėl tikėjimas taip pat užima svarbią dalį mano gyvenime. Todėl savo žindymo veikla noriu bent krašteliu prisiliesti prie to, kad kiekviena mama pasiektų asmeninius žindymo tikslus.